19 Bře

Anička Kulíšková má BRONZ ze Super G!

Konečně se to podařilo! Anička vybojovala v dnešním závodě Super G třetí místo a získala tak první medaili pro Českou republiku. Na prvním místě se svou již druhou zlatou medailí skončila v závodě zrakově postižených žen Slovenka Henrieta Farkašová a stříbrnou medaili získala Kanaďanka Vivien Forestová.

Z tělesně handicapovaných českých lyžařů se opět nejlépe vedlo Stanislavu Loskovi, který skončil na 13. příčce v kategorii stojících. Zlato z této kategorie si odnáší famózní Němec Schonfelder, stříbro Francouz Gauthier-Manuel a bronz putuje do Rakouska zásluhou Mandla.
V kategorii sedících se Olda Jelínek umístil na 24.místě a Radim Kozlovský po pádu těsně před cílem na 28.místě. Zvítězil Japonec Kano před Němcem Braxenthalerem a dalším Japoncem Moriem.